Александру Васильевичу было выполнено лапароскопическое удаление гигантской кисты печени!

Александр Васильевич поверил своей интуиции и приехал на операцию в нашу клинику из Краматорска! Было выполнено высокотехнологичное оперативное вмешательство лапароскопическим методом (без разреза) – удалено гигантскую кисту печени! Спасибо за доверие!

Читать далее

Мария Николаевна после лапароскопической операции выражает свои впечатления от лечения

Когда видишь это видео, появляется ощущение радости, как пациента, так и за врача! Эти улыбающиеся лица, после проведенной лапароскопической операции по поводу камней в желчном пузыре, свидетельствуют о взаимной симпатии двух человек. Один радуется замечательном результата своей работы и профессиональному уровню, что позволяет спасать людей, другой – возвращенный здоровью и отсутствием болезни! Не болейте, а…

Читать далее

Отзыв Анны Михайловны после лапароскопической операции по поводу камней в желчном пузыре

Анна Михайловна делится впечатлениями после проведенной операции (без разреза, лапароскопически) по поводу камней в желчном пузыре. Лапароскопических операций – это то, на чем специализируется наша клиника и имеет большой опыт, так как основатель клиники, Беляк Степан Томович, первым в Украине начал их выполнять еще в 1993 году, за что ему было присвоено звание «Заслуженный врач…

Читать далее

06.2021р. Головний лікар Клініки Біляка, Степан Біляк, спілкується з Галиною Миколаївною з Руського Поля після виконаної лапароскопічної холецистектомії

Головний лікар Клініки Біляка, Степан Біляк, спілкується з Галиною Миколаївною з Руського Поля після виконаної лапароскопічної холецистектомії (видалення жовчного міхура з камінням без розрізу, через маленькі отвори). Це те, на чому ми спеціалізуємся (лапароскопічні операції в хірургії, урології, гінекології, онкології). Дуже приємно, що люди, котрі пройшли лікування в клініці, висловлюють свою вдячність не тільки хірургу,…

Читать далее

05.2021р. Дякуємо за відгук, Василь Васильович! Ваші слова допоможуть іншим людям прийняти правильне рішення щодо лапароскопічних операцій в Клініці Біляка!

Дякуємо за відгук, Василь Васильович! Ваші слова допоможуть іншим людям прийняти правильне рішення щодо лапароскопічних операцій в клініці Біляка! В даному випадку ми виконали симультанне лапароскопічне втручання! За одне знеболення виконали пластику пахової кили та видалили жовчний міхур з камінням! Хоч операції і дві, але за рахунок того, що вони виконані лапароскопічно, за одне знеболення…

Читать далее

05.2021р. Відгук пані Анни після лапароскопічної операції з приводу міоми матки

Відгук пані Анни після лапароскопічної операції з приводу міоми матки. Розмову веде заслужений лікар України, засновник Клініки Біляка, Степан Томович! Пані Анні, і всім Вам, бажаємо міцного здоров’я та довгих років щасливого життя!

Читать далее

04.2021р. Дякуємо Олександру Григоровичу, з Херсонської області, що обрав нашу клініку з поміж інших і довірив своє здоров’я!

Дякуємо Олександру Григоровичу, з Херсонської області, що обрав нашу клініку з поміж інших і довірив своє здоров’я! Хай Господь Бог благословить Вам довгі роки життя! 🙏

Читать далее

04.2021р. Відгук Марії Михайлівни після лапароскопічної операції. Важливим моментом було те, що пацієнтка у вірі Свідків Єгови, а їм не можна переливати кров!

Відгук Марії Михайлівни після лапароскопічної операції. Важливим моментом було те, що пацієнтка у вірі Свідків Єгови, а їм не можна переливати кров! Не кожен хірург візьметься за складну операцію при такій умові! Але це не про нас!!! Не хворійте, а якщо, не дай Бог, захворіли, лікуйтесь сучасними методиками у професіоналів!

Читать далее

03.2021р. Слова вдячності від Галини Миколаївни з Вінницької області адресовані Степану Степановичу, Степану Томовичу та всьому колективу Клініки Біляка! 👏

Виконано лапароскопічну пластику кили стравохідного отвору діафрагми (без розрізу, через маленькі проколи по 0,5-1 см). Відео записане через два дні після операції, перед випискою. Не хворійте, а якщо, не дай Бог, захворіли – лікуйтесь сучасними методиками у професіоналів!

Читать далее

03.2021р.14 років Олені Василівні заважав конкремент жовчного міхура, а спеціалісти Клініки Біляка, за 20 хвилин, позбавили її цієї проблеми!

14 років Олені Василівні заважав конкремент жовчного міхура – ниючі болі, вздуття живота, гіркота у роті, розлади травлення. Завдяки малоінвазивному лапароскопічному втручанню, спеціалісти Клініки Біляка, за 20 хвилин позбавили її цієї проблеми та надали можливість жити повноцінним життям без болей та дискомфорту. Не хворійте, а якщо захворіли – лікуйтесь сучасними методиками у професіоналів.

Читать далее

03.2021р. Не словом, а ділом!👍💪 Відгук пацієнта після дроблення каменя в нирці лазером!

Відгук Віталія Івановича про проведену операцію (дроблення каменя в нирці). Лікуйтесь сучасними методиками у професіоналів!

Читать далее

02.2021р. П.Ігорю пробували дробити камінь в іншій клініці, але допомогли, без розрізу, тільки в Клініці Біляка!

Пацієнту вже пробували дробити камінь в іншій клініці, але це не допомогло. В Клініці Біляка проведено перкутанне без розрізу дроблення коралового каменя нирки лазером.

Читать далее