Зміст сторінки:

Судинний хірург – фахівець, який займається лікуванням захворювань судин, зокрема, варикозного розширення вен. Ця патологія розвивається переважно в людей середнього віку через малорухливий спосіб життя, проблеми серцево-судинної системи, спадковість та інші фактори. На жаль, самостійно вилікувати варикоз неможливо. І чим більше він прогресує, тим вище ризик ускладнень – тромбозу, аневризми тощо.

Професійна консультація судинного хірурга в Ужгороді в клініці Біляка допоможе зупинити прогресування хвороби та призначити правильне лікування. У більшості випадків, коли варикоз приймає запущену форму, єдиною альтернативою є операція. У будь-якому випадку, вилікувати дане захворювання без допомоги лікаря неможливо.

Коли необхідно звернутися до судинного хірурга?

Оскільки варикозним розширенням вен страждають переважно люди середнього та похилого віку, після 50 років рекомендується проходити профілактичний огляд 1-2 рази на рік. Позачерговий огляд у судинного хірурга необхідно пройти, якщо ви помітили в себе такі симптоми:

 • Відчуття тяжкості й перевтоми в ногах
 • Періодичні судоми нижніх кінцівок
 • Поява здуття вен на ногах, гематом, почервоніння та набряків
 • Відчуття, ніби в ногах щось пече
 • Поява під шкірою вузлів
 • Частий тягнучій біль у ногах
 • Втрата чутливості нижніх кінцівок

Ігнорувати ці симптоми дуже небезпечно, адже варикоз швидко прогресує. Можуть сформуватися тромби, розвинутися атеросклероз судин, аневризма. Такі патології зустрічаються навіть серед молодих пацієнтів, тому не варто чекати середнього віку, щоб звернутися за допомогою до фахівця. Хороший судинний хірург (Ужгород), підкаже, як уникнути подальшого розвитку захворювання та усунути ураження вен.

Особливості консультацій судинного хірурга в клініці Біляка

Коли в нашому медичному центрі проводиться консультація судинного хірурга, ціна включає в себе наступні послуги:

 • Візуальний огляд та пальпація вен
 • Опитування скарг та консультування зі збором анамнезу
 • Призначення додаткових діагностичних процедур
 • Консультація за результатами діагностики з призначенням лікування

Також клієнт може звернутися до нас з уже готовими результатами обстеження в інших клініках. Судинний хірург (Ужгород) уважно вивчить усі дані та призначить ефективне лікування.

При ранніх стадіях варикозу можлива консервативна медикаментозна терапія. Також лікування передбачає усунення факторів, що викликають хворобу. Але коли хвороба запущена, доводиться вдаватися до хірургічного підходу. Він передбачає видалення уражених вен. Сьогодні це можна зробити з мінімальним травматизмом шкірних покривів – через невеликий розріз в області стегна.

Судинні хірурги клініки Біляка стажувалися в країнах Європи та США. Вони використовують сучасні технології лікування варикозного розширення вен, намагаючись провести його з мінімальним травмуванням тканин.

Цікавить кваліфікований судинний хірург (Ужгород)? Відгуки про наших фахівців кажуть самі за себе! Тут з розумінням відносяться до проблем пацієнтів та намагаються для кожного знайти індивідуальне рішення. Щоб записатися на прийом, заповніть форму нижче!