Зміст сторінки:

З роками шкіра обличчя втрачає еластичність і на ній з’являються зморшки. На щастя, сучасна естетична медицина пропонує багато варіантів як приховати сліди прожитих років. Одна з популярних процедур – заповнення зморшок філерами. Це нехірургічний спосіб омолодження шляхом ін’єкцій під шкіру спеціального гелю на основі гіалуронової кислоти.

Пройти цю процедуру можна у Клініці Біляка. Ми пропонуємо послуги корекції вікових змін за допомогою сучасних методик. Тут використовуються якісні сертифіковані філери, які мають високу біосумісність з організмом. Наші лікарі майстерно роблять уколи – так, що на обличчі в пацієнтів не залишається слідів, а ранки швидко гояться.

Омолодження

Суть методики

Для заповнення зморшок використовуються гіалуронові філери. Ці препарати являють собою в’язкий гель, який грає роль наповнювача для підшкірних складок. Він дуже пластичний, легко приймає потрібну форму та рівномірно розподіляється в зоні введення. Саме завдяки цій властивості філер здатний розгладжувати зморшки.

Основа цих препаратів – гіалуронова кислота. Це природна органічна речовина, яка виробляється в людському організмі та присутня в клітинах шкіри, сполучних тканин, нервових волокон. Проте з віком її вироблення знижується, шкіра втрачає вологу, і на ній з’являються зморшки. Виправити це допомагають філери – вони заповнюють складки й надають шкірі об’єму.

Показання до заповнення зморшок

Методика дозволяє коригувати широкий спектр вікових змін. У нашій клініці є заповнення філером:

 • зморшок на лобі;
 • «гусячих лапок» – складок у куточках очей;
 • носо-сльозних борозн;
 • носогубних складок;
 • зморшок у куточках губ;
 • міжбрівних складок;
 • борозен на шиї;
 • асиметрії обличчя.

Також за допомогою філерів моделюють лицьовій овал, форму вилиць, лінію підборіддя, об’єм губ, усувають сліди від акне та багато інших проблем. Цей метод ефективний та безпечний, але тільки за умови, що процедуру робить лікар. Тому не потрібно довіряти сумнівним салонам, а краще робити уколи краси в надійних місцях. В Ужгороді таким місцем є Клініка Біляка. Наші лікарі перед процедурою завжди оглядають пацієнтів і з’ясовують, чи немає у них протипоказань та інших обмежень.

Протипоказання

Процедуру можна проводити, якщо в пацієнта:

 • алергія на компоненти препарату;
 • порушення згортання крові;
 • аутоімунні захворювання;
 • онкологічні процеси;
 • запальні хвороби у гострій фазі;
 • загострення хронічних захворювань;
 • висипання, ранки та інші проблеми зі шкірою в місці уколів;
 • період вагітності або лактації.

У деяких випадках лікарі не рекомендують робити заповнення зморшок навколо очей філерами. Якщо пацієнта них є в анамнезі офтальмологічні захворювання, або шкіра в цьому місці дуже тонка, то краще обрати інший метод корекції зморшок.

Більш детально про протипоказання можна дізнатися в нашого косметолога. Перед ін’єкціями він завжди детально консультує пацієнта.

Підготовка до заповнення зморшок

Процедура не вимагає складних підготовчих заходів. Вам потрібно лише звернутися до нас у клініку – і вас по телефону проконсультує медкоординатор. Він запитає про причини, через які ви хочете зробити уколи, а також попросить надіслати фото. Усю цю інформацію він передає нашому косметологу, який призначає дату прийому.

Напередодні корекції філерамі варто утриматися від вживання кави і алкоголю, прийому препаратів, що розріджують кров. У призначений день пацієнт приходить до клініки. Наш лікар попередньо консультує його, проводить огляд і опитування, щоб виключити протипоказання.

Хід процедури

 1. Обличчя пацієнта очищають від макіяжу та забруднень, протирають антисептиком.
 2. На проблемні зони наносять спеціальну розмітку для зручності введення препарату.
 3. За необхідності, якщо проводиться корекція глибоких зморшок, пацієнту роблять анестезію – за допомогою місцевого препарату або ін’єкцій.
 4. Косметолог вводить філер у підшкірний шар за допомогою спеціального інструменту, який дозволяє звести пошкодження шкіри та больові відчуття до мінімуму.
 5. Після процедур на область уколів накладають охолоджуючі компреси.

Всі маніпуляції займають близько 15-20 хвилин, а після них можна відразу ж відправлятися по своїх справах.

Відновлювальний період

Відразу після ін’єкцією гіалуроновими філерамі можливі незначні больові відчуття, набряклість, почервоніння у місцях уколів. На найближчі 2-3 тижні не рекомендується:

 • розпарювати обличчя;
 • засмагати у солярії або на сонці;
 • розчісувати місця уколів;
 • відвідувати парні;
 • купатися у басейнах та водоймах;
 • робити пілінг, масаж обличчя та інші косметологічні процедури.

У перші кілька днів потрібно ретельно дотримуватися гігієни шкіри обличчя та протирати місця ін’єкцій антисептиком.

Результати та переваги методу

Даний ін’єкційний метод омолодження дає ефект у перший же день після введення препарату. Повною мірою він проявляється за пару тижнів. Людина помічає, що:

 • зморшки розгладились;
 • шкіра виглядає посвіжілою, її тонус поліпшився;
 • обличчя виглядає молодше.

Основні плюси даної процедури:

Методика дозволяє провести пластику обличчя без застосування скальпеля.

 • Гіалуронова кислота безпечна для організму, легко їм приймається, не відторгається й не викликає алергічних реакцій. За деякий час препарат сам виводиться з організму.
 • Гелеподібний філер легко й рівномірно поширюється під шкірою, заповнюючи зморшки.
 • Препарат ніяк не впливає на міміку обличчя та не спричиняє дискомфорту.
 • Результат проявляється швидко та тримається довго – від 6 до 12 місяців, а у деяких випадках навіть більше.

Заповнення зморшок філлерамі

Головна умова для всього цього – проводити заповнення зморшок повинен кваліфікований лікар. Щоб уникнути ризику ускладнень, зверніться до Клініки Біляка.

Переваги проведення процедури в нас

У Клініці Біляка доступний широкий спектр послуг по омолодженню. Тут застосовуються якісні гіалуронові філери. Це препарати з міжнародною сертифікацією, що пройшли низку лабораторних випробувань перед випуском у продаж. Ми вводимо їх за допомогою спеціального інструменту, який зводить пошкодження шкіри до мінімуму.

Наш досвідчений косметолог робить ін’єкції акуратно, тому в пацієнтів не залишається гематом та набряків. Також наш лікар безпомилково точно визначає дозування філера – залежно від глибини зморшок та особливостей шкіри. Тому вони не обтяжують обличчя та виглядають максимально природно.

Якщо ви хочете провести заповнення філерами, ціна вказана у розділі прайса. Щоб дізнатися подробиці і записатися на процедуру, зателефонуйте нам!

Джерела:

 1. Мурад Алама. Нехирургические методы подтяжки кожи. М.: Рид Элсивер, 2010.
 2. З. Ш. Гараева, Л. А. Юсупова, Г. И. Мавлютова, Е. И. Юнусова. Оптимизация аугментирования возрастного лица филлерами на основе стабилизированной гиалуроновой кислоты. 2014.
 3. John HE, Price RD. Perspectives in the selection of hyaluronic acid fillers for facial wrinkles and aging skin. Patient Prefer Adherence. 2009.
 4. Tezel A, Fredrickson GH. The science of hyaluronic acid dermal fillers. J Cosmet Laser Ther. 2008.
Поширені запитання

Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

Що входить у вартість операції?

У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції

Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів