Зміст сторінки:

У сучасній косметології для корекції зморшок успішно застосовують ін’єкції ботокса. Це нехірургічна методика омолодження, що дозволяє розгладити мімічні зморшки. В якості діючої препарату використовується ботулотоксин або, як його ще називають, ботокс. Це органічна речовина бактеріальної природи, яке блокує передачу нервових імпульсів у місці уколу. В результаті м’язи, які знаходяться в цій зоні, розслабляються, і зморшки розгладжуються.

Зробити ефективні та безпечні ін’єкції ботокса в Ужгороді можна у Клініці Біляка. Ми використовуємо якісні сертифіковані препарати та робимо уколи акуратно. Наш косметолог працює зі шкірою пацієнтів дбайливо – тому після процедури в них не залишається шрамів, гематом та набряків.

Корекція мімічних зморшок - ботокс

Показання до корекції зморшок ботоксом

Процедура ін’єкцій ботокса використовується, щоб прибрати мімічні зморшки. Вони з’являються на нашому обличчі, коли ми посміхаємося, сміємося, сердито хмуримо брови тощо. Всі ці емоції залишають на обличчі сліди у вигляді складок та заломів. Це відбувається тому, що м’язи, розташовані під шкірою, скорочуються. Поступово вони втрачають свою еластичність, їм усе складніше розслабитися й повернутися до початкового стану. І тоді на шкірі утворюються помітні складки, що видають вік.

За допомогою ботокса можлива корекція мімічних зморшок:

 • навколо очей – «гусячі лапки»;
 • між бровами;
 • на лобі;
 • у куточках рота.

Також за допомогою цього препарату лікують гіпергідроз – підвищену пітливість пахв, ніг, долонь. Однак перш ніж призначити процедуру, потрібно провести огляд пацієнта й виключити протипоказання. Тому робити уколи краси краще в надійних місцях – наприклад, у Клініці Біляка. Звертаючись до нас, ви довіряєте своє обличчя та красу в умілі руки досвідчених лікарів.

Протипоказання

Процедуру можна робити:

 • при запальних захворюваннях у гострій фазі;
 • під час вагітності й лактації;
 • у віці до 18 років;
 • якщо пацієнт приймає деякі види антибіотиків;
 • при алергії на будь-які компоненти препарату;
 • людям з міастенічним синдромом та іншими патологіями м’язів;
 • при офтальмологічних захворюваннях;
 • якщо є висипання на місці уколів;
 • при хронічних патологіях: цукровому діабеті, хворобах крові, епілепсії тощо;
 • при онкологічних процесах в організмі.

Підготовка до процедури

Коли пацієнт звертається до Клініки Біляка, наш медкоординатор попередньо спілкується з ним по телефону. Він цікавиться, з якої причини людина хоче зробити ін’єкції та просить вислати фото. Потім вся ця інформація передається косметологу, який призначає дату прийому.

Корекція мімічних зморшок за допомогою ботоксу не вимагає серйозної підготовки. За 2-3 дні до процедури потрібно відмовитися від препаратів, що розріджують кров, міорелаксантів та вітамінів групи В. Також варто утриматися від вживання алкоголю й кави.

У призначений день людина приходить до клініки, наш лікар проводить огляд та опитування. Це важливо, щоб виключити протипоказання. Також під час консультації косметолог досліджує зморшки, оцінює ступінь їх вираженості та глибину. Це дозволяє правильно визначити точки введення уколів, підібрати необхідну дозу препарату.

Як проводиться процедура

Корекція мімічних зморшок препаратом ботулотоксину виконується за такою схемою:

 1. Лікар очищає шкіру пацієнта від косметики, забруднень, обробляє її поверхню дезинфікуючим засобом.
 2. На обличчя наносять розмітку для зручності виконання ін’єкцій.
 3. Косметолог вводить препарат за допомогою інсулінового шприца.
 4. Шкіру в місці уколів обробляють антисептиком.

В середньому процедура триває близько 10-30 хвилин – усе залежить від кількості ін’єкційних зон, глибини зморшок та інших чинників. Після цього пацієнтові видають рекомендації на час відновлювального періоду, і він відправляється у своїх справах.

Реабілітаційний період

Відразу після уколів краси можна повертатися до своїх звичайних справ – недарма їх називають «косметологією обідньої перерви». Але важливо розуміти, що для організму присутність ботокса в лицевій мускулатурі спочатку буде незвичною. Тому, щоб препарат добре прижився та ефективно спрацював, потрібно дотримуватися цих рекомендацій:

 • Не приймайте горизонтального положення у перші 3-4 години після операції.
 • На 2-3 дні відмовтеся від пробіжок, тренувань у залі та іншої фізичної активності.
 • Пару днів після процедури намагайтеся не нахилятися – щоб кров сильно не приливала до обличчя.
 • 1-2 доби не вживайте алкоголь.
 • Не робіть масаж обличчя пару днів.
 • Найближчі 7-8 днів не робіть мезотерапію, уколи гіалуронової кислоти т інші ін’єкційні процедури з омолодження.
 • На 2 тижні утримайтеся від прийому препаратів, що розріджують кров, а також міорелаксантів та вітамінів групи В.
 • На 10 днів відмовтеся від відвідування сауни та інших парних, а також солярію й засмаги на сонці.
 • Найближчий місяць не робіть ультразвукові, лазерні, кислотні пілінги.

Ефект процедури

Методика приваблює тим, що дає результат за 1 сеанс. Пацієнти помічають його не відразу – в одних цей процес займає 2-3 дні, в інших – до 2-4 тижнів. Ефект від процедури досить стійкий: він триває від 4-6 до 12-15 місяців, а часом навіть довше.

Після ін’єкцій ботоксом:

 • мускулатура обличчя розслабляється;
 • розгладжуються зморшки на лобі, між бровами, навколо очей та губ;
 • піднімають брови;
 • очі здаються ширше;
 • обличчя виглядає молодше та свіжіше.

Є думка, що після цих уколів обличчя стає схожим на мляву маску, оскільки міміка пропадає. Однак якщо робити процедуру в кваліфікованого лікаря, подібного не трапиться. Косметолог Клініки Біляка підбере оптимальне дозування препарату та виконає ін’єкції акуратно. До того ж, препарат не накопичується в організмі – за деякий час він повністю виведеться.

Переваги проведення ін’єкцій у нас

Якщо ви хочете стати молодше та гарніше – зверніться по допомогу до Клініки Біляка. Це набагато безпечніше та ефективніше, ніж колоти ботокс у різних сумнівних салонах, і ось чому:

 • Ми використовуємо якісні сертифіковані препарати на основі ботулотоксину – ботокс, диспорт, ксеомін. Кожному пацієнту підбираємо препарат індивідуально.
 • Уколи робить кваліфікований лікар-косметолог. Перед процедурою він проводить опитування та огляд, щоб виключити протипоказання. Препарат вводить акуратно й правильно вибирає дозування. Тому ефект від процедури виглядає природно, а в пацієнта не залишається шрамів, набряків та синців.
 • Ми дотримуємося повної стерильності й використовуємо одноразові витратні матеріали. Ризик занести інфекцію під час уколу тут виключений.

Якщо вас цікавлять ін’єкції ботокса, ціна вказана у спеціальному розділі нашого сайту. Щоб більш детально проконсультуватися з приводу процедури та записатися на прийом, зв’яжіться з нами.

Джерела:

 1. Плотникова Е. В., Елькин В. Д., Демчук Н. Д., Миронов А. Н. Возможности эстетической коррекции лица ботулотоксином типа а в комплексе с гемагглютинином // Российский журнал кожных и венерических болезней. 2013.
 2. Попович Н. В. Ботулотоксин в эстетической медицине. Мифы о ботоксе [Электронный ресурс] / Н. В. Попович, Е. Н. Пионова // European student scientific journal. – 2013.
 3. Орлова О.Р. Возможности и перспективы использования ботулотоксина в клинической практике // РМЖ. 2006.
Поширені запитання

Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

Що входить у вартість операції?

У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції

Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів