Назва Вартість, грн
Маска для обличчя після ін’єкцій від 150
Корекція мімічних зморшок – ботокс 1 зона (30 хв) 1700
Корекція мімічних зморшок – діспорт 1 зона (30 хв) 1700
Корекція мімічних зморшок – ксеомін 1 зона (30 хв) 1900
Корекція мімічних зморшок – рефайнекс 1 зона (30 хв) 1300
Лікування гіпергідроза (пітливості) від 5000
Контурна пластика (заповнення зморшок філером) 45 хв від 3000
Контурна пластика губ (збільшення, корекція кісетних зморшок) 45 хв від 3000
Біоревіталізація (зволоження, сяяння, відновлення) 60 хв від 1600
Плазмоліфтинг (волосся, обличчя) 60 хв від 1500
Плацента (випадіння волосся, рубці) 45 хв від 900
Новокаїнова блокада (випадіння волосся) 20 хв v 600
Мезотерапія мішков, темних кіл під очима, 30 хв від 600
Мезотерапія обличчя, 45 хв від 600
Ін’єкції колагену (лінерейз) 45 хв 4900
Векторний ліфтинг (Радіесс) 60 хв 8300
Ін’єкційний ліполіз в залежності від площини та зони від 800

Кожній людині – і жінкам, і чоловікам – хотілося б мати привабливу зовнішність. Медична спеціальність косметологія не просто допомагає зберегти природну свіжість і красу шкіри, обличчя, тіла. Професіонал-косметолог здатний ніби повернути час назад, усуваючи вікові зміни.

Розраховувати на помітний і стійкий результат можна, звернувшись саме до професійного лікаря-косметолога, тому що причиною естетичних проблем частіше за все стає не вік людини, а зовнішні чинники й хвороби. Виявити причину естетичного дефекту, усунути її та відновити природну красу допоможе звернення до косметолога Клініки Біляка.

Компетентний лікар із багатим досвідом професійної діяльності в косметології, працює з кожним пацієнтом за принципом індивідуального підходу. Людину уважно оглядають, опитують. Окреслюються проблемні зони, котрі хотілося б виправити. І потім починається робота з корекції дефектів шкіри, обличчя та тіла.

Коли потрібна консультація косметолога

Ще не так давно наведення вроди обмежувалося масками з огірків чи екзотичних фруктів. Наразі ж догляд за шкірою – це тільки один із компонентів комплексного підходу в медицині краси.

Професійна косметологія допомагає виправити вроджені чи набуті вади:

 • суха шкіра обличчя, стоншена від часу або дії сонця;
 • навпаки – надмірно жирна дерма з явищами себореї;
 • вікові зміни дерми, провисання щік;
 • зморшки на шкірі обличчя, в ділянці декольте, на кистях;
 • виражений рельєф шкіри чола;
 • різні дерматологічні неприємності – купероз (пігментація), папіломи, розацеа;
 • випадання волосся, облисіння й інші проблеми.

Професійна косметологія Ужгорода доступна всім. Однак потрібно пам’ятати, що ці процедури – лікарські, медичні.

Очікуваний результат може бути помітним уже після першого сеансу обраної лікарем процедури. Також нерідко, для відновлення привабливості, буває достатньо оглянути людину й порадити змінити мило або шампунь, підібрати оптимальні засоби із догляду за шкірою, волоссям.

А може трапитися й так, що візуальний ефект виникне тільки через кілька тижнів після початку лікування. Подібне буває, коли проблема зайшла надто далеко або її причина полягає у хворобі (наприклад – розацеа або склеродермія). Тоді розробляється комплекс процедур, спрямований на усунення саме причини косметологічних дефектів. Одночасно вживаються заходи із відновлення не тільки краси, але і здоров’я.

Переваги звернення до клініки

Найбільше уваги люди приділяють естетичній корекції обличчя. Це можна зрозуміти: природний вигляд шкіри, оксамитова структура, відсутність мішків під очима – ознаки здоров’я й молодості. У жінок часто виникає бажання омолодити ще й шию, і зону декольте.

У Клініці Біляка естетична корекція проводиться неінвазивними методиками, котрі довели свою ефективність. Це кріотерапія, біоревіталізація, корекція рельєфу обличчя філерами й усунення мімічних зморшок ботоксом.

У разі необхідності, використовуємо й хірургічні методики із застосуванням радіоножа – безкровної технології видалення непривабливих утворень на шкірі, що вносять дисонанс у гармонію краси тіла, обличчя людини.

Лікар-косметолог приймає в Клініці Біляка (Ужгород) як жителів Закарпаття, так і гостей з інших регіонів. Кожен, хто звернувся до нас, може розраховувати на професійну консультацію й підбір індивідуальної схеми косметологічної терапії.

Зв’яжіться з консультантом клініки зручним способом: якщо є питання щодо косметології обличчя або тіла, ми обов’язково на них відповімо.

Прийти на консультацію до цього лікаря варто, якщо ви хочете щось змінити або поліпшити у своїй зовнішності. Наприклад, позбутися рубців, пігментації, слідів старіння. Спеціаліст проведе огляд і підбере ефективний та безпечний спосіб вирішення вашої проблеми.

Обидва цих лікаря – фахівці з вищою медичною освітою. При цьому дерматолог діагностує та лікує шкірні захворювання:

 • екзему;
 • вугрову хворобу;
 • псоріаз;
 • фурункульоз;
 • себорейний кератоз;
 • облисіння;
 • грибок нігтів;
 • герпес;
 • доброякісні новоутворення шкіри – бородавки, кондиломи, кісти, фіброми та інші;
 • рак шкіри.

Спеціалізація косметолога – це естетичні дефекти, які не є захворюваннями і не становлять небезпеки для організму. Це можуть бути наслідки перенесених шкірних хвороб (наприклад, постакне), ознаки старіння (зморшки), шрами та інші проблеми. При цьому в косметолога обов'язково повинна бути спеціалізація дерматолога.

Косметолог нашої клініки проводить:

Також наш лікар підбирає для пацієнта лікувальні засоби індивідуального догляду – з урахуванням типу шкіри, наявності дерматологічних хвороб, віку та інших нюансів.