Адамчо Анна Миколаївна
Вартість консультативного прийому 300 грн.
Записатися на прийом

Кожній людині – і жінкам, і чоловікам – хотілося б мати привабливу зовнішність. Медична спеціальність косметологія не просто допомагає зберегти природну свіжість і красу шкіри, обличчя, тіла. Професіонал-косметолог здатний ніби повернути час назад, усуваючи вікові зміни.

Розраховувати на помітний і стійкий результат можна, звернувшись саме до професійного лікаря-косметолога, тому що причиною естетичних проблем частіше за все стає не вік людини, а зовнішні чинники й хвороби. Виявити причину естетичного дефекту, усунути її та відновити природну красу допоможе звернення до косметолога Клініки Біляка.

Компетентний лікар із багатим досвідом професійної діяльності в косметології, працює з кожним пацієнтом за принципом індивідуального підходу. Людину уважно оглядають, опитують. Окреслюються проблемні зони, котрі хотілося б виправити. І потім починається робота з корекції дефектів шкіри, обличчя та тіла.

Коли потрібна консультація косметолога

Ще не так давно наведення вроди обмежувалося масками з огірків чи екзотичних фруктів. Наразі ж догляд за шкірою – це тільки один із компонентів комплексного підходу в медицині краси.

Професійна косметологія допомагає виправити вроджені чи набуті вади:

  • суха шкіра обличчя, стоншена від часу або дії сонця;
  • навпаки – надмірно жирна дерма з явищами себореї;
  • вікові зміни дерми, провисання щік;
  • зморшки на шкірі обличчя, в ділянці декольте, на кистях;
  • виражений рельєф шкіри чола;
  • різні дерматологічні неприємності – купероз (пігментація), папіломи, розацеа;
  • випадання волосся, облисіння й інші проблеми.

Професійна косметологія Ужгорода доступна всім. Однак потрібно пам’ятати, що ці процедури – лікарські, медичні.

Очікуваний результат може бути помітним уже після першого сеансу обраної лікарем процедури. Також нерідко, для відновлення привабливості, буває достатньо оглянути людину й порадити змінити мило або шампунь, підібрати оптимальні засоби із догляду за шкірою, волоссям.

А може трапитися й так, що візуальний ефект виникне тільки через кілька тижнів після початку лікування. Подібне буває, коли проблема зайшла надто далеко або її причина полягає у хворобі (наприклад – розацеа або склеродермія). Тоді розробляється комплекс процедур, спрямований на усунення саме причини косметологічних дефектів. Одночасно вживаються заходи із відновлення не тільки краси, але і здоров’я.

Переваги звернення до клініки

Найбільше уваги люди приділяють естетичній корекції обличчя. Це можна зрозуміти: природний вигляд шкіри, оксамитова структура, відсутність мішків під очима – ознаки здоров’я й молодості. У жінок часто виникає бажання омолодити ще й шию, і зону декольте.

У Клініці Біляка естетична корекція проводиться неінвазивними методиками, котрі довели свою ефективність. Це кріотерапія, біоревіталізація, корекція рельєфу обличчя філерами й усунення мімічних зморшок ботоксом.

У разі необхідності, використовуємо й хірургічні методики із застосуванням радіоножа – безкровної технології видалення непривабливих утворень на шкірі, що вносять дисонанс у гармонію краси тіла, обличчя людини.

Лікар-косметолог приймає в Клініці Біляка (Ужгород) як жителів Закарпаття, так і гостей з інших регіонів. Кожен, хто звернувся до нас, може розраховувати на професійну консультацію й підбір індивідуальної схеми косметологічної терапії.

Зв’яжіться з консультантом клініки зручним способом: якщо є питання щодо косметології обличчя або тіла, ми обов’язково на них відповімо.