Рак простати

Рак простати

Як і все в організмі, простата вірою і правдою служить чоловікові весь той час, поки вона здорова. При злоякісному переродженні клітин цієї залози розвивається рак простати. Це захворювання в розвинених країнах посідає друге місце за частотою у чоловіків. Відповідно і методик лікування чимало.

Було проведено багато досліджень і зламано багато списів на теренах вибору найефективнішого методу. При локальних формах найкращим методом лікування раку простати визнано радикальне видалення залози. Поява і вдосконалення лапароскопічних технік виводить малоінвазивні методи на перший план. Тому лапароскопічна радикальна простатектомія (видалення простати при раку) у клініці Біляка – це шанс на довге і комфортне життя для чоловіка.

Підготовка до операції

Часто рак простати пов’язаний зі значним віком, тому медичні показання для операції наступні:

  • локалізовані форми (Т1-Т2);
  • відсутність протипоказань до анестезії.

Підготовка до лапароскопічного видалення простати при раку включає обов’язковий комплекс обстежень, спрямований на виявлення вищевказаних показань.

Результати обстежень можуть бути проаналізовані фахівцями Ужгородського Духовно-медичного центру за один-два дні. І якщо отримані відповіді на всі запитання, що впливають на проведення операції та позитивний її результат, пацієнта готують до втручання.

.

Далі йдуть рекомендації щодо харчування у передопераційному періоді (їжа з пониженим вмістом клітковини), підготовки організму літньої людини до анестезії.

Хід операції

Найперша методика була розроблена в 1990 році та з того часу безперервно удосконалюється. Можливості сучасного лапароскопічного обладнання в поєднанні з високим професіоналізмом хірургів клініки Біляка дозволяють проводити радикальне видалення простати при раку з дотриманням світових вимог і стандартів.

Розташування проколів при лапароскопічній простатектомії

Розташування проколів при лапароскопічній простатектомії

Приблизне розташування проколів при лапароскопічній простатектомії представлено на малюнку. Троакари вводяться послідовно. Перший, що вводиться в області пупкового кільця, оснащений джерелом світла і відеосенсором. Під його контролем здійснюються проколи для решти інструментів.

Після забезпечення доступу до ураженого органу проводиться видалення прилеглих лімфовузлів і власне простати. Частина уретри. яка пролягає у товщі залози, також видаляється. Частина сечівника, яка залишилась, пришивається до шийки сечового міхура, забезпечуючи нормальний відтік сечі. Видалення резектованих органів здійснюється за допомогою ендомішку.

Потім проводиться ревізія операційного поля на предмет гемостазу, встановлюється трубка для стоку сукровиці з ложа простати, проколи зашиваються.

Тривалість радикального лапароскопічного видалення простати в клініці Біляка становить 2,5-3,5 години.

Особливості лікування в клініці

Післяопераційний період становить приблизно 7 днів. Пацієнт проводить цей час в окремій, оснащеній за європейськими стандартами, палаті. Забезпечується лікарський контроль за відновленням стану здоров’я, організовується індивідуальний медсестринський пост. Тому будь-яка додаткова медична допомога надається в повному обсязі та своєчасно.

.

Організація харчування – теж важлива складова індивідуального підходу до пацієнта. У клініці Біляка використовуються екологічно чисті продукти, скомпоновані у розроблене особисто для пацієнта меню.

Використання озонотерапії допомагає швидкому відновленню організму, тому чимало пацієнтів готові до виписки на четвертий день.

Вартість операції: 47 800 грн.** Вартість операції включає в себе повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • стандартне обстеження пацієнта
  • консультації спеціалістів
  • медикаментозне та хірургічне забезпечення
  • цілодобовий нагляд лікаря
  • індивідуальний медсестринський пост
  • перев’язки і всі медсестринські маніпуляції
  • харчування
  • перебування в клініці