Рак яєчника

Рак яєчника

Якщо рак яєчників діагностується на ранніх стадіях (коли пухлина локалізується у межах яєчника), великий відсоток хворих може розраховувати на позитивний ефект від оперативного лікування. Тривалість життя від 5 років зареєстрована у 93 % випадків.

Хірурги клініки Біляка проходять постійне підвищення кваліфікації та стажування за кордоном, які підкріплюються багаторічним досвідом лікування гінекологічних, урологічних, хірургічних та онкологічних  захворювань. На їхньому рахунку велика кількість успішних операцій, у тому числі із важкими патологіями та онкологічними процесами.

Підготовка до операції

Підготовка до операції полягає у проведенні комплексної діагностики, яка включає наступні процедури: гінекологічний огляд, клінічні аналізи крові та сечі, аналіз крові на онкомаркери, УЗД, КТ. На основі діагностичних даних визначається тактика лікування та етапи оперативного втручання.

Операція із видалення ракової пухлини проводиться під загальною анестезією, тому за добу до операції показана дієта, а у день її проведення – голодування та очисна клізма.

Хід операції

Обсяг операційного втручання залежить від стадії захворювання.

Найбільш ефективним та малотравматичним методом оперативного лікування такого захворювання, як рак яєчників у жінок, є лапароскопія. Операція дозволяє видалити ракову пухлину через декілька проколів на шкірі за допомогою спеціального пристрою, обладнаного ендоскопічною відеосистемою.

Перший троакар вводиться в області пупка. Після цього вводяться ще два або три троакари залежно від обсягу операції.

Типові місця установки троакарів при: а) лапароскопічній оваріектомії; б) лапароскопічній гістеректомії

Типові місця установки троакарів при: а) лапароскопічній оваріектомії; б) лапароскопічній гістеректомії

.

На початкових стадіях захворювання достатньо видалення одного із яєчників. Така операція має назву оваріектомія.

На більш пізніх стадіях проводиться радикальне оперативне втручання – екстирпація матки (гістеректомія) із обома придатками, великим сальником та реґіонарними лімфатичними вузлами.

Пухлина та уражені тканини видаляються через піхву, тому травмуючих розрізів немає. Після цього робиться заключний огляд гемостазу і троакари вилучаються. На місця троакарів накладаються естетичні шви та медичні пластирі.

Застосування сучасних лапароскопічних методик в оперативному лікуванні раку яєчника, яким у більшості випадків надають перевагу спеціалісти клініки Біляка, дозволяє звести до мінімуму розміри операційного втручання, зберегти естетичну красу тіла та скоротити післяопераційний період.

Особливості лікування в клініці

У клініці Біляка відчуваєш себе як удома!

У клініці Біляка відчуваєш себе як удома!

Післяопераційне лікування пацієнтів клініки Біляка проходить в спеціально відведених індивідуальних палатах. За станом здоров’я хворого спостерігає палатний лікар та медичні сестри.

Палати Духовно-медичного центру за своїм рівнем повністю відповідають вимогам закладів європейського класу. Харчування пацієнтів включає лише екологічно чисті продукти, вирощені на органічних фермерських господарствах. При формуванні дієти враховуються особливості організму хворого та його вподобання. 

На території клініки є храм, тому пацієнти клініки мають змогу отримати не тільки медичні послуги, але й духовне лікування.

Високий професіоналізм лікарів, якісне медичне обладнання та духовне лікування пацієнтів  – це основні складові лікування у нашій клініці.

.

Якщо Ви маєте сумніви щодо стану свого здоров’я, а, тим паче, Ви вже знаєте свій діагноз, радимо не гаяти час та звертатися до клініки Біляка. Спеціалісти клініки готові надати Вам висококваліфіковану консультацію із якісною діагностикою, а також запропонувати сучасні методи лікування онкологічних захворювань. Будьте здорові!

Вартість операції:  16 000 грн.** Вартість операції включає в себе повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • стандартне обстеження пацієнта
  • консультації спеціалістів
  • медикаментозне та хірургічне забезпечення
  • цілодобовий нагляд лікаря
  • індивідуальний медсестринський пост
  • перев’язки і всі медсестринські маніпуляції
  • перебування в клініці
  • харчування
  • перебування в клініці