Стриктура уретри

Стриктура уретри

Порушення сечовиділення внаслідок звуження уретри (стиктура уретри) вкрай негативно позначається на якості життя людини та може призвести до серйозних ускладнень. Такий стан, безумовно, вимагає оперативного лікування. Найефективніший спосіб – розсічення рубців, що перекривають просвіт сечовивідного каналу.

Сучасна методика ендоскопічної хірургії дозволяє досягти успішного результату без пошкодження шкірного покриву. У країнах з розвиненою медичною галуззю провідна роль відводиться трансуретральній уретротомії.

Показання до проведення

На сьогодні при лікуванні стриктури уретри використовується трансуретральна уретротомія, застосування якої дозволяє досягти успішного результату без пошкодження шкірного покриву. Методика забезпечує постійний візуальний контроль за ходом операції, тому іноді її називають внутрішньою оптичною уретротомією.

.

Трансуретральна резекція стриктур уретри

Трансуретральна резекція стриктур уретри

Ендоскопічне усунення стриктури уретри проводиться при:

 • неефективності (прогнозованій або доведеній) консервативної терапії і бужування;
 • стриктурах малої протяжності, які не мають ускладнень;
 • клапанних перешкодах;
 • склерозі та деформації шийки сечового міхура.

Техніка проведення

На перший погляд, маніпуляція з розсічення рубців сечовивідного каналу не представляє складності. До уретри вводиться уретротом – інструмент, за допомогою якого виявляється і розтинається рубцева тканина, що перекриває просвіт. Однак досить часто зустрічаються ускладнення саме після проведення такого виду резекції.

Варто пам’ятати, що безліч стриктур сечовивідного каналу з’являються після некваліфікованого медичного втручання. Лікарі клініки Біляка дуже відповідально підходять до кожного випадку оперативного втручання та кожного пацієнта.

Регулярні стажування у клініках США та провідних країн Європи збагачують фахівців ужгородського Духовно-медичного центру передовим досвідом. Застосувати його на практиці дозволяє найсучасніше обладнання, яке використовується під час лікувальних втручань.

С.Т. Біляк проводить сеанс озонотерапії

С.Т. Біляк проводить сеанс озонотерапії

Післяопераційний період

Після висічення сполучної тканини, котра призвела до звуження, у сечовивідний канал встановлюється катетер. Функція – захистити тканини уретри від впливу сечі до моменту повного їх відновлення. Тривалість носіння катетеру в кожному випадку визначається індивідуально. Ювелірна техніка операції значно знижує ймовірність рецидиву.

Прискорити загоєння і нормалізувати відновні процеси допомагає фізіотерапевтичний метод – озонотерапія. М’яка, але потужна дія іонізованого кисню допомагає швидше відновити якість життя, яке було зіпсоване внаслідок утруднення сечовипускання.

Вартість операції: 7900 грн.** Вартість операції включає в себе забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

 • стандартне обстеження пацієнта
 • консультації спеціалістів
 • медикаментозне та хірургічне забезпечення
 • цілодобовий нагляд лікаря
 • індивідуальний медсестринський пост
 • перев’язки і всі медсестринські маніпуляції
 • харчування
 • перебування в клініці